W24x84 gwo bout bwa te fè nan A992 asye
Pwopriyete materyèl
A992 h ki gen fòm asye ki dwe nan kategori a nan asye alyaj ki ba. Li gen gwo fòs, ak yon fòs sede nan 50KSI (apeprè 345MPA) ak yon fòs rupture nan 65KSI (apeprè 448MPA). Li tou gen segondè severite, bon rezistans korozyon ak pèfòmans soude.
Espesifikasyon
W24x84 lajè bride gwo bout bwa endike espesifikasyon yo nan asye a, kote "W" reprezante lajè bride H-gwo bout bwa, "24" vle di wotè nan asye a se sou 24 pous (sou 612mm), ak "84" vle di pwa a pou chak pye se 84 liv, ak pwa a pou chak mèt se sou 125kg. Dimansyon espesifik li yo se wotè 612mm, bride lajè 229mm, epesè entènèt 11.9mm, ak bride epesè 19.6mm.
Pwopriyete mekanik
Pwopriyete yo mekanik nan Ameriken estanda H ki gen fòm asye W24x84 (A992 materyèl) yo relativman ekselan, ak fòs rupture pi gran pase oswa egal a 560MPA, sede fòs pi gran pase oswa egal a 460MPA, elongasyon Δ5 (%pi gran pase oswa egal a oswa egal oswa egal oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal, ak egal oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal a oswa egal oswa egal a oswa egal a (%pi gran, pi gran, pi gran ( KV (J\/cm ²) pi gran pase oswa egal a 49, ak dite mwens pase oswa egal a 229hb.
Jaden aplikasyon
Akòz gwo fòs li yo, segondè severite ak bon pèfòmans soude, W24x84 H ki gen fòm asye te fè nan A992 materyèl lajman ki itilize nan jaden an nan bilding estrikti, tankou gwo bout bwa ak estrikti kolòn nan bilding ki wo, gwo faktori, pon, elatriye, ki ka kenbe tèt ak gwo charj epi yo bay sipò ki estab pou bilding yo. Li kapab tou itilize nan jaden yo nan manifakti machin, enstalasyon pouvwa, elatriye, fabrike kèk pati mekanik oswa estrikti tankou gwo fò tou won pouvwa ki bezwen kenbe tèt ak gwo fòs ekstèn.
| Tout pwodwi espesifikasyon yo ka Customized dapre kondisyon kliyan | |
| Egalize | S355JR H tip gwo bout bwa, S275JR Steel Beam, S355J2 H Beam estrikti asye, S355J 0 H Seksyon gwo bout bwa, S355NL H seksyon Steel, S355ml asye estriktirèl gwo bout bwa, A36 W bride gwo bout bwa, A572GR50 W Fòm gwo bout bwa, A922 W Structural Beam. |
| Estanda | Astm bs gb en jis din elatriye |
| Longè | 6m, 8m, 9m, 11m, 12m oswa kondisyon kliyan an |
| Lajè bride | 100-300 mm oswa kondisyon kliyan an |
| Epesè bride | 5-30 mm oswa kondisyon kliyan an |
| Lajè entènèt | 100mm ~ 900mm oswa kondisyon kliyan an |
| Nimewo modèl | H100*100-900*300 |
| Epesè entènèt | 5-30 mm oswa kondisyon kliyan an |
| Peman | T\/T, D\/A, D\/P, L\/C, Western Union, Moneygram oswa selon kondisyon kliyan yo. |
| MOQ | 1 tòn, yo ka Customized selon kondisyon ou yo. |
| Aplikasyon | Lajman itilize nan konstriksyon bilding, bati konkrè 1. Estrikti endistriyèl nan estrikti a asye pote bracket. 3. PETROCHIMIK AK ELEKTRIK POUVWA ak lòt estrikti ekipman endistriyèl. 4.Large span asye pon konpozan. 5.Ships, machin fabrikasyon estrikti ankadreman. 6. Tren an, otomobil, bracket traktè gwo bout bwa. 7.Port nan senti CONVEYOR, gwo vitès douch vitès. |


