HE260AA H pwofil asye
Asye estanda Alman ki gen fòm H, ki reprezante pa travès HEA ak HEB, se yon eleman enpòtan nan konstriksyon modèn ak jeni. Kapasite efikas chaj-pote yo ak adaptabilite nan aplikasyon diferan fè yo esansyèl pou kreye estrikti ki solid ak serye. Travès sa yo fèt pou bay sipò optimal pandan y ap asire sekirite ak lonjevite pwojè yo itilize nan yo.
| Deziyasyon | Pwa inite (kg/m) | Dimansyon seksyon estanda (mm) | Zòn Seksyon (cm²) | |||||
| W | H | B | t1 | t2 | r | A | ||
| HE260 | AA | 54.1 | 244.0 | 260. | 6.5 | 9.5 | 24.0 | 68.97 |
| AA | 58.2 | 250.0 | 260.0 | 7.5 | 12.5 | 24.0 | 86.82 | |
| B | 92.9 | 260.0 | 260.0 | 10.0 | 17.5 | 24.0 | 118.4 | |
| M | 172 | 290.0 | 268.0 | 18.0 | 32.5 | 24.0 | 219.6 | |
HE260AA H pwofil pwodwi asye Entwodiksyon:
| Pwodwi yo | HE260AA H pwofil asye |
| Yon lòt non | Woule cho asye mou I travès, I travès, travès asye, gwo bout bwa |
| Estanda | JIS,GB,EN,ASTM,DIN,AISI,BS |
| Klas | Q235, Q345, SS400, SS490, S235/S275, A36, A992, elatriye |
| Longè | 6-12m,oswa jan sa nesesè. |
| Flange epesè | 8mm-64mm, oswa jan sa nesesè. |
| Lajè bride | 50-400mm, oswa jan sa nesesè. |
| Web epesè | 8-45mm, oswa jan sa nesesè. |
| Web Lajè | 100mm-900mm, oswa jan sa nesesè. |
| Tretman andigman | Galvanize, kouvwi oswa Custom |
| Kote orijin | Lachin |
| Tèm peman | L/C,T/T |
| Pri tèm | EXW, FOB, CIF, CFR |
| Mezire | Pa Vrè Pwa |
| MOQ | 1 Tòn, oswa jan sa nesesè. |
| Tan livrezon | 3-5 jou oswa selon sitiyasyon aktyèl la |
| Aplikasyon | Mekanik & fabrikasyon, estrikti asye, konstriksyon bato, panèl pon, sipò pon, waf, elatriye. |

Konsènan nou:
Pou 16 ane, Konpayi GNEE te yon prezans fèm nan endistri asye a, ki ofri yon seri divès kalite pwodwi asye bon jan kalite ak solisyon bay kliyan atravè mond lan. Angajman enkondisyonèl yo nan bon jan kalite, inovasyon, ak satisfaksyon kliyan pozisyon yo kòm yon patnè ou fè konfyans pou biznis k ap chèche materyèl asye serye ak siperyè.

Prezantasyon ekip:

FAQ:
A: Natirèlman, nou ka bay kliyan echantiyon gratis nan tout mond lan.
K: Ki enfòmasyon pwodwi mwen bezwen bay?
A: Tanpri tanpri bay klas la, lajè, epesè, kondisyon tretman sifas ou ta dwe genyen ak kantite ou bezwen achte.
Baj popilè: he260aa h pwofil asye, Lachin he260aa h pwofil asye manifaktirè, Swèd, faktori


