S355g 8+ m asye channe
S355G 8+ M Steel -40 Enpak degre, soude asye estriktirèl pou estrikti fiks lanmè, "s" vle di asye estriktirèl, "355" vle di pi ba fòs sede nan plak asye, G8 vle di nimewo ki gen rapò ak pwopriyete asye, m vle di cho woule oswa TMCP estati livrezon. S355G 8+ M Steel Plak gen ekselan pèfòmans mekanik, pèfòmans soude ak pèfòmans pwosesis, epi li se apwopriye pou manifakti pati estriktirèl tankou lanmè ak offshore tribin pwodiksyon lwil oliv ak ekipman Wharf.
S355G 8+ M Steel Channe Product Entwodiksyon:
| Non pwodwi | S355g 8+ m asye channe |
| Klas asye | Q235, Q345, HQ235, SS400, A36, elatriye |
| Creole asye | GB, ASTM, AISI, JIS, BS, DIN, ETC |
| Teknik | Cho woule |
| Aplikasyon | bilding estrikti, konstriksyon, elatriye |
| Epesè asye | 4.5mm -15. 5mm |
| Lajè asye | 37mm -104 m |
| Longè asye | 50mm -400 mm |
| Tretman sifas | Galvanised, kouvwi oswa koutim |
| Fòm nan modèl | Kare seksyon |
| Kalite biznis | Fabrikan |
| Kote orijin | Lachin (tè pwensipal) |

Sou nou:
Konprann ke chak kliyan se inik, nou adopte yon apwòch kliyan-santre ki mete bezwen espesifik ou nan tèt la. Pwofesyonèl kalifye nou yo travay sere sere avèk ou pou konprann kondisyon ou yo, ofri solisyon asye pwepare ki aliman ak objektif pwojè ou a ak espesifikasyon. Sa a manyen pèsonalize kouche nou apa, pèmèt nou toujou depase atant ak fòje patenarya ki dire lontan.

Prezantasyon Ekip:

FAQ:
K: Èske ou komès konpayi oswa manifakti?
A: Nou se manifakti.
K: ou bay echantiyon yo? Èske li gratis oswa siplemantè?
A: Wi, nou te ka ofri echantiyon an pou chaj gratis, men se pa peye pri a nan machandiz.
K: Konbyen tan se tan livrezon ou a?
A: Anjeneral li se 7-10 jou si machandiz yo nan stock. oswa li se 15-20 jou si machandiz yo pa nan stock, li se dapre kantite.
Baj popilè: S355G 8+ M S355G9 Channe Steel, Lachin S355G 8+ M S355G9 Steel Channe Manifaktirè, Swèd, faktori


