3 pous C kanal asye
3 "C-chanèl asye se yon ankadreman asye espesyal yo itilize nan konstriksyon oswa jeni. Paske gwo bout bwa Longitudinal li yo se 3 pye wotè ak seksyon an se nan yon distenk" C "fòm, li se souvan yo rele" 3- pye C ki gen fòm ".
3 pous C Chèn Steel Product Entwodiksyon:
| Estanda | ASTM, AISI, SUS, JIS, EN, DIN, BS, GB |
| Egalize | 201 202 304 306 316 L Q235 Q245b DX51D |
| Wotè | 50-400 mm oswa kòm kondisyon ou yo |
| Lajè | 37-102 mm oswa kòm kondisyon ou yo |
| Epesè | 4. 5-12. 5mm oswa kòm kondisyon ou yo |
| Non pwodwi | 3 pous C kanal asye |
| Detay pake | Creole pake maren (pake bwat an bwa, pake PVC, ak lòt pake) |
| Peman | 30% depo pa T/T anvan pwodiksyon ak balans anvan livrezon oswa kont B/L kopi. |
Avantaj |
1.Adays gen nan stock 2.supply echantiyon an gratis pou tès ou an 3. bon jan kalite, kantite se ak tretman preferansyèl 4.Nou ka koupe nenpòt ki asye nan nenpòt ki fòm 5.strong kapasite yo bay 6. Konpayi Steel Famous nan Lachin ak lòt bò dlo. 7.Branded asye 8. bon jan kalite ak sèvis |
Kliyan etranje vizite, manadjè biznis yo resevwa:

Poukisa chwazi nou:
Gnee (Tianjin) Miltinasyonal Komès co, Ltd sitiye nan Anyang City, Henan Pwovens. Li se yon pwofesyonèl asye konpayi lavant entegre komès domestik ak komès etranje yo.
Konpayi an gen relasyon alontèm ak fèmen komès ak byen li te ye konpayi asye domestik tankou Shandong Iron ak Steel, Tangshan Iron ak Steel, Handan Iron ak Steel, Jinxi Iron ak Steel. Pandan ane yo, konpayi nou an te genyen konfyans nan kliyan nou yo ak pwodwi-wo kalite, premye klas sèvis ak pri ultra-ba. Se konsa, popilè ke pwodwi nou yo yo vann nan tout peyi a!

FAQ:
Q1: Èske mwen ka jwenn echantiyon anvan lòd?
A: Wi, nan kou. Anjeneral echantiyon nou yo gratis, nou ka pwodwi pa echantiyon ou yo oswa desen teknik.
Q2: Èske mwen ka ale nan faktori ou a vizite?
A: Natirèlman, nou akeyi kliyan soti nan tout mond lan vizite faktori nou an.
Q3: Ki enfòmasyon pwodwi mwen bezwen bay?
A: Ou bezwen bay klas la, longè, lajè, dyamèt, epesè, kouch ak kantite tòn ou bezwen achte.
Baj popilè: A514 A710 C Chèn Steel, Lachin A514 A710 C Chèn Steel Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori




