60 x 30 x 6 asye ang fè
Seksyon kwa a nan yon fè ang sanble ak lèt la "l," ak de janm pèpandikilè nan longè egal oswa inegal. De pye yo nan fè a ang rankontre nan yon 90- ang degre, fòme L-fòm lan. Sa a konsepsyon bay fè a ang non li.
| 60 x 30 x 6 asye ang spesifikasyon fè | |
|---|---|
| Seksyon | 60 x 30 x 6 rsa |
| Lajè | 30 mm |
| Wotè | 60 mm |
| Epesè | 6 mm |
60 x 30 x 6 asye ang pwodwi entwodiksyon fè
| Non pwodwi | 60 x 30 x 6 asye ang fè |
| Estanda | Aisi, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN, elatriye. |
| Spesifikasyon |
Ang egal |
|
Ang inegal |
|
| Teknik | Soude, cho woule, galvnized |
| Aplikasyon | lajman itilize nan yon varyete estrikti achitekti ak jeni, tankou a.) travès, pon, bato; b.) Tower Transmisyon, gwo kay won reyaksyon; c.) leve machin transpò; d.) endistriyèl gwo founo dife; e.) ankadreman veso, etajè machandiz depo, elatriye |
| Peman Regleman | 30% depo pa T/T ak 70% balans kont kopi B/L pa T/T, Ibrevokabl 100% L/C nan je. |
| Anbalaj detay | Kòm pou pake estanda navigab oswa kòm kondisyon kliyan an |

Sou nou:
Gnee gen anpil yon ekip depaman nan ekspè nan endistri ki posede yon konpreyansyon pwofon nan jaden flè nan komès asye. Pwofesyonèl sezonman nou yo posede yon richès nan konesans nan metaliji, dinamik mache, ak chenn ekipman pou mondyal. Ekspètiz sa a ranfòse nou nan sous, viktim, ak distribye yon etalaj lajè de pwodwi asye, pwepare a kostim kondisyon yo espesifik nan kliyan nou yo nan endistri divès kalite.

Vizite Kliyan:

FAQ:
K: ou bay echantiyon yo? Èske li gratis oswa siplemantè?
A: Wi, nou te ka ofri echantiyon an pou chaj gratis, men se pa peye pri a nan machandiz.
K: Ki jan yo ka resevwa yon sitasyon pi egzat?
A: pwodwi detay gwosè & longè, kantite pwodwi, pwodwi materyèl klas.
Baj popilè: 60 x 30 x 6 asye ang fè, Lachin 60 x 30 x 6 Steel Ang Konpayi fabrikasyon Iron, Swèd, faktori


