L 200 x 200 x 22 cho woule asye egal janm ang
Woule cho se yon pwosesis fabrikasyon kote asye chofe nan tanperati ki wo ak Lè sa a, pase nan woulèt yo fòme li nan divès fòm. Nan ka a nan asye ang egal woule cho, yon billet asye (yon moso long, solid nan asye) chofe jiskaske li vin pèrmeabl ak Lè sa a, pase nan woule moulen yo kreye fòm nan ang.
| Deziyasyon | G | H=B | t | r1 | r2 | Zòn Seksyon mm²x10m² |
| L 200 x 200 x 22 | 65,6 | 200 | 22 | 18 | 9,0 | 83,5 |
L 200 x 200 x 22 cho woule asye egal janm Ang pwodwi Entwodiksyon:
| Non pwodwi yo | L 200 x 200 x 22 cho woule asye egal janm ang |
| Estanda | ASTM AISI JIS DNS GB elatriye |
| Kalite | Egal oswa inegal |
| Gwosè | 20mm * 20mm--300mm * 300mm oswa kondisyon kliyan an |
| Epesè | 2.5mm--30mm, oswa kondisyon kliyan an |
| Longè | 3m-12m oswa Customized |
| Sifas | Galvanize / asye pur / asye kabòn |
| Teknik | Fwad woule / cho tranpe |
| Steel Klas | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440,Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304, 304L, 304H, 304H, 304L, 304H, 304L, 304H, 304L, 304H 21,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L oswa kondisyon kliyan an |
| Livrezon | 5-15 Jou |
| Pake | Anbalaj Tandard Seaway, ka an bwa ka bay tou |
| MOQ | 1 tòn |
| Tèm peman | 30 pousan TT plis 70 pousan Balans |
| Tolerans | ± 1 pousan |
| Chaje Port | Lachin nenpòt pò |
| Enspeksyon | Yo pral bay sètifika enspeksyon faktori pou chak chajman. |
Poukisa chwazi GNEE:
1, Eksperyans: Avèk 16 ane nan endistri a, eksperyans nou an se asirans ou nan ekspètiz san parèy ak fyab.
2, Rezo Global: rezo vaste nou an pèmèt nou konekte ou ak pi bon founisè yo ak patnè atravè lemond.
3, Inovasyon: Nou rete nan forefront de tandans endistri yo, asire ke ou benefisye de dènye avansman yo ak estrateji.
4, Apwòch Kliyan ki Santre: Siksè ou se siksè nou. Nou bay bezwen ou yo ak objektif ou yo priyorite, bay solisyon ki tayè ki pouse biznis ou pi devan.
Prezantasyon ekip:
FAQ:
K: Èske w se yon manifakti?
A: Wi, nou se manifakti. Nou gen pwòp faktori nou yo ak pwòp konpayi nou an. Mwen kwè ke nou pral la
founisè ki pi apwopriye pou ou.
A: Pou aksyon, nou ta ka transpòte machandiz yo nan pò chaje nan 7 jou travay apre nou te resevwa depo a. Pou peryòd pwodiksyon, li anjeneral pran apeprè 15 jou a 30 jou apre nou te resevwa depo garanti a.
Baj popilè: l 200 x 200 x 22 cho woule asye egal janm ang, Lachin l 200 x 200 x 22 cho woule asye egal janm ang manifaktirè, Swèd, faktori


