L 200 x 200 x 16 cho woule asye egal janm ang
Cho woule asye ang egal souvan te fè soti nan materyèl tankou asye kabòn oswa asye ba-alyaj. Li enpòtan sonje ke tèm "woule cho a" refere a pwosesis fabrikasyon an epi li endike ke asye a fòme pandan y ap nan yon eta cho ak pèrmeabl. Pwosesis la ka mennen nan yon sifas echèl sou asye a akòz ekspoze a tanperati ki wo, men sa a pa afekte entegrite estriktirèl nan pwodwi a.
| Deziyasyon | G | H=B | t | r1 | r2 | Zòn Seksyon mm²x10m² |
| L 200 x 200 x 16 | 45,5 | 200 | 16 | 18 | 9,0 | 61,8 |
L 200 x 200 x 16 cho woule asye egal janm Ang pwodwi Entwodiksyon:
| Non pwodwi yo | L 200 x 200 x 16 cho woule asye egal janm ang |
| Estanda | ASTM AISI JIS DNS GB elatriye |
| Kalite | Egal oswa inegal |
| Gwosè | 20mm * 20mm--300mm * 300mm oswa kondisyon kliyan an |
| Epesè | 2.5mm--30mm, oswa kondisyon kliyan an |
| Longè | 3m-12m oswa Customized |
| Sifas | Galvanize / asye pur / asye kabòn |
| Teknik | Fwad woule / cho tranpe |
| Steel Klas | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440,Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304, 304L, 304H, 304H, 304L, 304H, 304L, 304H, 304L, 304H 21,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L oswa kondisyon kliyan an |
| Livrezon | 5-15 Jou |
| Pake | Anbalaj Tandard Seaway, ka an bwa ka bay tou |
| MOQ | 1 tòn |
| Tèm peman | 30 pousan TT plis 70 pousan Balans |
| Tolerans | ± 1 pousan |
| Chaje Port | Lachin nenpòt pò |
| Enspeksyon | Yo pral bay sètifika enspeksyon faktori pou chak chajman. |

Sou nou:
Prezans mondyal GNEE pwolonje atravè kontinan, sa ki pèmèt nou konekte founisè asye ak achtè san pwoblèm. Rezo vaste nou an pèmèt nou jwenn bon jan kalite pwodwi asye nan manifakti ki gen bon repitasyon epi delivre yo bay kliyan nan divès rejyon. Nou konprann ke chak mache gen egzijans inik, epi nou ogmante konesans lokal nou yo pou adapte solisyon ki satisfè demand espesifik.

Prezantasyon ekip:

FAQ:
K: Èske w se yon manifakti?
A: Wi, nou se manifakti. Nou gen pwòp faktori nou yo ak pwòp konpayi nou an. Mwen kwè ke nou pral la
founisè ki pi apwopriye pou ou.
A: tèm peman nòmal nou an se 30 pousan depo, ak rès kont B / L. L/C akseptab tou.
Baj popilè: l 200 x 200 x 16 cho woule asye egal janm ang, Lachin l 200 x 200 x 16 cho woule asye egal janm ang manifaktirè, Swèd, faktori


