L 150 x 150 x 16 cho woule asye egal janm ang
Youn nan avantaj ki genyen nan asye ang egal woule cho se ke li ka fasil soude, koupe, ak manipile nan anfòm kondisyon espesifik pwojè. Anplis de sa, sifas li yo ka gen yon teksti yon ti kras ki graj akòz nati a nan pwosesis la woule cho, ki ka bay priz amelyore nan sèten aplikasyon.
| Deziyasyon | G | H=B | t | r1 | r2 | Zòn Seksyon mm²x10m² |
| L 150 x 150 x 16 | 35,9 | 150 | 16 | 16 | 8,0 | 45,7 |
L 150 x 150 x 16 cho woule asye egal janm Ang pwodwi Entwodiksyon:
| Non pwodwi yo | L 150 x 150 x 16 cho woule asye egal janm ang |
| Estanda | ASTM AISI JIS DNS GB elatriye |
| Kalite | Egal oswa inegal |
| Gwosè | 20mm * 20mm--300mm * 300mm oswa kondisyon kliyan an |
| Epesè | 2.5mm--30mm, oswa kondisyon kliyan an |
| Longè | 3m-12m oswa Customized |
| Sifas | Galvanize / asye pur / asye kabòn |
| Teknik | Fwad woule / cho tranpe |
| Steel Klas | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440,Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304, 304L, 304H, 304H, 304L, 304H, 304L, 304H, 304L, 304H 21,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L oswa kondisyon kliyan an |
| Livrezon | 5-15 Jou |
| Pake | Anbalaj Tandard Seaway, ka an bwa ka bay tou |
| MOQ | 1 tòn |
| Tèm peman | 30 pousan TT plis 70 pousan Balans |
| Tolerans | ± 1 pousan |
| Chaje Port | Lachin nenpòt pò |
| Enspeksyon | Yo pral bay sètifika enspeksyon faktori pou chak chajman. |

Sou nou:
Vwayaj nou an sou 16 ane ki sot pase yo te anrichi nou ak ekspètiz anpil valè nan komès etranje asye. Eksperyans sa a pèmèt nou konprann tandans mache, antisipe chanjman nan demann, ak adapte estrateji nou yo kòmsadwa. Lè nou rete devan koub la, nou asire ke kliyan nou yo resevwa pa sèlman pwodwi, men solisyon konplè ki elve operasyon yo.

Prezantasyon ekip:

FAQ:
K: Èske w se yon manifakti?
A: Wi, nou se manifakti. Nou gen pwòp faktori nou yo ak pwòp konpayi nou an. Mwen kwè ke nou pral la
founisè ki pi apwopriye pou ou.
A4: Pa T/T, LC AT SIGHT, 30 pousan depo davans, balans 70 pousan anvan chajman.
Baj popilè: l 150 x 150 x 16 cho woule asye egal janm ang, Lachin l 150 x 150 x 16 cho woule asye egal janm ang manifaktirè, Swèd, faktori


