L 120 x 120 x 15 cho woule asye egal janm ang
Egal ang asye refere a seksyon asye ki gen dimansyon egal pou tou de lajè a ak epesè a. Nan lòt mo, koup transvèsal moso asye a fòme yon ang 90-degre, epi tou de pye ang lan gen menm longè.
| Deziyasyon | G | H=B | t | r1 | r2 | Zòn Seksyon mm²x10m² |
| L 120 x 120 x 15 | 26,6 | 120 | 15 | 13 | 6,5 | 33,9 |
L 120 x 120 x 15 cho woule asye egal janm Ang pwodwi Entwodiksyon:
| Non pwodwi yo | L 120 x 120 x 15 cho woule asye egal janm ang |
| Estanda | ASTM AISI JIS DNS GB elatriye |
| Kalite | Egal oswa inegal |
| Gwosè | 20mm * 20mm--300mm * 300mm oswa kondisyon kliyan an |
| Epesè | 2.5mm--30mm, oswa kondisyon kliyan an |
| Longè | 3m-12m oswa Customized |
| Sifas | Galvanize / asye pur / asye kabòn |
| Teknik | Fwad woule / cho tranpe |
| Steel Klas | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440,Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304, 304L, 304H, 304H, 304L, 304H, 304L, 304H, 304L, 304H 21,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L oswa kondisyon kliyan an |
| Livrezon | 5-15 Jou |
| Pake | Anbalaj Tandard Seaway, ka an bwa ka bay tou |
| MOQ | 1 tòn |
| Tèm peman | 30 pousan TT plis 70 pousan Balans |
| Tolerans | ± 1 pousan |
| Chaje Port | Lachin nenpòt pò |
| Enspeksyon | Yo pral bay sètifika enspeksyon faktori pou chak chajman. |

Sou nou:
Kliyan nou yo se nan kè a nan tout sa nou fè. GNEE fyè dèske li konprann bezwen inik chak kliyan ak adapte sèvis nou yo pou depase atant. Soti nan opsyon peman fleksib rive nan livrezon alè, nou asire yon pwosesis lis ak transparan, ankouraje patenarya dirab ki bati sou konfyans ak siksè mityèl.

Vizit kliyan:

FAQ:
K: Poukisa chwazi nou?
K: Èske nou ka vizite faktori ou a?
A: Byenveni nan cho. Yon fwa nou gen orè ou a, nou pral fè aranjman pou ekip lavant pwofesyonèl la pou swiv ka w la.
A: Depann sou diferan lide, Èske yo ka negosye.Pi gwo kantite a se, konpetitif pri inite a pral.
Baj popilè: l 120 x 120 x 15 cho woule asye egal janm ang, Lachin l 120 x 120 x 15 cho woule asye egal janm ang manifaktirè, Swèd, faktori


