L 100 x 100 x 10 cho woule asye egal janm ang
GNEE se yon konpayi pwofesyonèl asye komès etranje etabli pou 16 ane. Nou gen yon ekip pwofesyonèl epi nou ka bay ou ak pi bon sèvis.Hot woule egal asye ang se yon kalite pwodwi asye estriktirèl ki pwodui pa woule asye nan tanperati ki wo. Li karakterize pa koup transvèsal ki gen fòm L, kote tou de pye ang lan gen menm longè. Sa kreye yon ang 90-degre ant pye yo.
| Deziyasyon | G | H=B | t | r1 | r2 | Zòn Seksyon mm²x10m² |
| L 100 x 100 x 10 | 15,0 | 100 | 10 | 12 | 6,0 | 19,2 |
L 100 x 100 x 10 cho woule asye egal janm Ang pwodwi Entwodiksyon:
| Non pwodwi yo | L 100 x 100 x 10 cho woule asye egal janm ang |
| Estanda | ASTM AISI JIS DNS GB elatriye |
| Kalite | Egal oswa inegal |
| Gwosè | 20mm * 20mm--300mm * 300mm oswa kondisyon kliyan an |
| Epesè | 2.5mm--30mm, oswa kondisyon kliyan an |
| Longè | 3m-12m oswa Customized |
| Sifas | Galvanize / asye pur / asye kabòn |
| Teknik | Fwad woule / cho tranpe |
| Steel Klas | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440,Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304, 304L, 304H, 304H, 304L, 304H, 304L, 304H, 304L, 304H 21,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L oswa kondisyon kliyan an |
| Livrezon | 5-15 Jou |
| Pake | Anbalaj Tandard Seaway, ka an bwa ka bay tou |
| MOQ | 1 tòn |
| Tèm peman | 30 pousan TT plis 70 pousan Balans |
| Tolerans | ± 1 pousan |
| Chaje Port | Lachin nenpòt pò |
| Enspeksyon | Yo pral bay sètifika enspeksyon faktori pou chak chajman. |

Sou nou:
Nan GNEE, nou espesyalize nan konble diferans ki genyen ant rezèv ak demann asye atravè fwontyè entènasyonal yo. Ranje konplè nou an nan bon jan kalite pwodwi asye akeyi divès endistri ki gen ladan konstriksyon, fabrikasyon, enfrastrikti, enèji, ak plis ankò. Avèk yon konpreyansyon rize sou tandans mache yo ak teknoloji dènye kri, nou ofri solisyon ki pa sèlman enpòtan men tou transfòmasyon pou biznis ou.

Vizit kliyan:

FAQ:
K: Poukisa chwazi nou?
K: Èske nou ka vizite faktori ou a?
A: Byenveni nan cho. Yon fwa nou gen orè ou a, nou pral fè aranjman pou ekip lavant pwofesyonèl la pou swiv ka w la.
A: Wi. Tanpri ou lib pou kontakte nou pou plis detay diskite.
Baj popilè: l 100 x 100 x 10 cho woule asye egal janm ang, Lachin l 100 x 100 x 10 cho woule asye egal janm ang manifaktirè, Swèd, faktori


